Masharel BTXCURE

Инов ативен и неверојатен третман за моментален ефект на кревање, сјај и мекост што дава резултати од првата апликација. Годините четкање, боење, стилизирање, пеглање и секојдневно сушење може да остават патарина на вашата коса.

Прочитај повеќе

Masharel BTXCURE

Инов ативен и неверојатен третман за моментален ефект на кревање, сјај и мекост што дава резултати од првата апликација. Годините четкање, боење, стилизирање, пеглање и секојдневно сушење може да остават патарина на вашата коса.

Прочитај повеќе

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО MASHAREL BTXCURE

BTXCURE

ИНОВАТИВНА   ЕФЕКТИВНА   РАЗНОВРСНА   ЛУКСУЗНА   ЗА СИТЕ ВИДОВИ КОСА

Инов ативен и неверојатен третман за моментален ефект на кревање, сјај и мекост што дава резултати од првата апликација. Годините четкање, боење, стилизирање, пеглање и секојдневно сушење може да остават патарина на вашата коса. Како што стареење, на скалпот му недостасува производство на кератин, кој е основен протеин неопходен за здравјето на скалпот. По долгогодишно изложување на косата на сонце без никаква заштита, со секојдневен третман, косата го губи интегритетот, така што секој дополнителен третман остава оштетување на структурата на косата. Концентратот BTXCURE има силен и насочен ефект врз порозните делови на косата, обезбедувајќи интензивна хидратаци ја и дополнување на сите оштетувања, од првата употреба. BTXCURE е одличен за секој тип на коса: кадрава, права, густа, тенка, сива, руса, но и секој друг тип што може да ви падне на ум!

Slide

Третман на коса

Ампула | 15 мл

Slide

Шампон

Scrub и Detox

Slide

Додатоци

BTXCURE Додатоци

previous arrow
next arrow
Slide

Ампула | 15 мл

Иновативен и неверојатен третман за моментален ефект на кревање, сјај и мекост што дава резултати од првата апликација. Годините четкање, боење, стилизирање, пеглање и секојдневно сушење може да остават патарина на вашата коса.

Slide

Шампон | 500 мл

SCRUB
Шампон за милинг на скалпот кој ги отстранува нечистотиите и ги смирува чувствителните и себороични скали склони кон првут.
DETOX
Црн шампон кој нежно и интензивно ја чисти косата од коренот до кралевите, отстранувајќи ги остатоците од производот за стилизирање, маснотии те, хемикалии те и загадувањето создадени од надворешни влијанија.

Slide

BTXCURE | Додатоци

ПРОФЕСИОНАЛНА ОПРЕМА ЗА РАБОТА СО BTXCURE ТРЕТМАНИ ЗА КОСА

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

КРЕИРАМЕ НОВИ СВЕТСКИ ТРЕНД

BTXCURE

За Нас

Инов ативен и ефикасен третман за моментално кревање ефект, интензивен сјај и мекост што дава резултати од првата апликација. Природниот колаген и концентрат на кератин BTXCURE има силен и насочен ефект врз порозните делови на косата, хидрирајќи и компензирајќи ги сите оштетувања од првата употреба.

Прочитај повеќе

СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ

BTXCURE

Ви препорачуваме периодично да ги посетувате нашите страници за социјални медиуми Masharel BTXCURE, како и нашата веби -страница за повеќе информации и објави за целиот спектар на нашите производи.

Facebook

#Masharel

Instagram

#Masharel.btxcure

YouTube

#Masharel.btxcure

TikTok

Наскоро

Производи

BTXCURE е неинвазивен производ, сосема безбеден за употреба дури и за најчувствителните скали, како што се оние кои страдаат од чешање, првут или псоријаза.

Прочитај повеќе

ПРИДРУЖИ НИ СЕ

BTXCURE

Дали си заинтересиран?

Слободно контактирајте не во секое време, ќе се обидеме да одговориме што е можно поскоро, со сите потребни информации.

Билтен

Претплатете се сега на Masharel BTXCURE за да ги добиете сите најнови вести за најновите производи и ексклузивни промоции!

Социјалните мрежи

Facebook, Instagram, YouTube

Билтен

Локатор на салони

Инов ативен и ефикасен третман за моментално кревање ефект, интензивен сјај и мекост што дава резултати од првата апликација. Природниот колаген и концентрат на кератин BTXCURE има силен и насочен ефект врз порозните делови на косата, хидрирајќи и компензирајќи ги сите оштетувања од првата употреба.

Прочитај повеќе

BTXCURE ТРЕТМАН

BTXCURE

Резултати од третманот со BTXCURE

  • Инов ативен и ефикасен третман
  • Концентратот BTXCURE има насочено дејство врз порозните делови на влакната
  • Состојките на кератин ги зајакнуваат и згуснуваат влакната на косата
  • Со своите амин киселини, колагенот обезбедува хидратаци ја, интензивен сјај и мекост
  • Спречува оштетување на фоликулите на влакната и формирање на сива коса

  • За поголем волумен
  • Видливи резултати од првата апликација

Контакт

BTXCURE е неинвазивен производ, сосема безбеден за употреба дури и за најчувствителните скали, како што се оние кои страдаат од чешање, првут или псоријаза.

Прочитај повеќе

ПОПУЛАРНОСТ НА МАРКАТА BTXCURE

BTXCURE
0
0
0
0

ПОПУЛАРНОСТ НА МАРКАТА BTXCURE

Дистрибутери

Во соработка со врвен тим експерти, развивме совршен производ за коса, инов ативен, ефективен и разноврсен.

Држави

Masharel BTXCURE е бренда што е ценет и признат во 5 европски земји, со цел да се прошири на други континенти.

Салони

Бројни фризерски салони низ Европа се задоволни корисници и даватели на услуги за лекување со производи од BTXCURE.

Клиенти

Masharel BTXCURE е брзо растечки бренда како што можете да видите од повратните информации на социјалните медиуми.

0
0
0
0

Дистрибутери

Во соработка со врвен тим експерти, развивме совршен производ за коса, инов ативен, ефективен и разноврсен.

Држави

Masharel BTXCURE е бренда што е ценет и признат во 5 европски земји, со цел да се прошири на други континенти.

Салони

Бројни фризерски салони низ Европа се задоволни корисници и даватели на услуги за лекување со производи од BTXCURE.

Клиенти

Masharel BTXCURE е брзо растечки бренда како што можете да видите од повратните информации на социјалните медиуми.